O nas

Od 2000 r. świadczymy usługi medyczne na najwyższym poziomie, zgodnie z aktualnym stanem wiedzy medycznej w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Staramy się zapewnić Państwu miłą i fachową obsługę, a chcąc jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych Pacjentów w 2008 r. wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001 oraz w 2014 r. system zarządzania środowiskiem 14001, które gwarantują najwyższe standardy opieki medycznej. 

Nasza placówka wychodzi naprzeciw Pacjentom i ich potrzebom. Bierzemy udział w licznych akcjach społecznych. Dbamy również o naszych pracowników, tworząc dobrą atmosferę pracy. Zatrudniamy także osoby niepełnosprawne.

Świadczenia medyczne są realizowane w godzinach 8:00-18:00 po osobistym lub telefonicznym zgłoszeniu.

Rejestracja SPZOZ pracuje w godzinach 7:00-18:00.

Wizyty domowe przyjmowane są po wcześniejszym omówieniu z lekarzem. Do lekarzy internistów w przypadku planowych porad przyjmujemy zapisy. Zachorowania bieżące przyjmowane są codziennie. Na wizyty do lekarzy pediatrów i lekarzy internistów zapisujemy na konkretną godzinę.

Do lekarzy specjalistów prowadzimy zapisy w rejestracji poradni na podstawie skierowań.

Skierowanie do poradni specjalistycznej związane z określoną chorobą jest ważne do czasu zakończenia jej leczenia. W przypadku nowego schorzenia jest wymagane nowe skierowanie. Do poradni rehabilitacyjnej skierowanie jest wymagane 1 raz w roku (12 miesięcy od daty wystawienia) i traci ważność, gdy nie zostanie zarejestrowane w rejestracji SP ZOZ w terminie 30 dni od daty wystawienia.


# # # # # # # # # # # # #