Laboratorium

Aleksandrów Łódzki, ul. M.Skłodowskiej-Curie 1


Punkt Pobrań czynny pn - pt; 7:30 - 10:00, gabinet nr 14


tel.: (42) 712 77 09 wew. 51.

 

Aleksandrów Łódzki, ul. Pabianicka 48


Punkt Pobrań czynny : poniedziałek 08:00-10:30 


tel.: (42) 276 19 70

 

Bełdów

Punkt pobrań czynny: piątek  08:00 - 10:30

tel: (42) 712 14 10, (42) 616-60-80

 

 Informacje ogólne:

Od dnia 02.11.2016 r. w SP ZOZ w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1,  pobieramy materiał do badań na podstawie skierowania od lekarza przyjmującego w SP ZOZ  po uprzednim zarejestrowaniu się telefonicznie lub osobiście w rejestracji, na planową wizytę w punkcie pobrań.

Pacjenci skierowani na badanie krzywej cukrowej mają obowiązek zapisać się na badanie telefonicznie lub osobiście bezpośrednio w laboratorium.

Pacjenci bez skierowania od lekarza przyjmującego w SP ZOZ mogą wykonać u nas badania odpłatnie również po wcześniejszym zapisaniu się w rejestracji.

Zapisy w rejestracji nie obowiązują pacjentów skierowanych wyłącznie na badanie moczu i badanie kału, przyjmowani są na bieżąco poza kolejnością.

 

Cennik badań jest wywieszony na tablicy ogłoszeń przy Punkcie Pobrań. Pracownicy Laboratorium we wtorki i czwartki jeżdżą także na wizyty domowe do pacjentów leżących.

 

Laboratorium wykonuje badania z zakresu hematologii, analityki ogólnej, koagulologii i chemii klinicznej. Oprócz tego współpracujemy z Laboratorium Synevo, mieszczącym się w Łodzi, które wykonuje dla nas bardzo szeroki panel badań laboratoryjnych. Wyniki badań wykonywanych u nas są do odbioru tego samego dnia po godzinie 15:00 w Rejestracji. O wynikach badań wykonywanych w Laboratorium Synevo, pacjenci informowani są indywidualnie.

Laboratorium prowadzi codziennie kontrolę wewnątrzlaboratoryjną wszystkich wykonywanych przez nas badań. Ponadto bierzemy udział w sprawdzianach zewnątrzlaboratoryjnych, organizowanych przez Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi oraz w Programie Zewnętrznej Oceny Jakości EQA Labquality.

# # # # # # # # # # # # #